8.18.2015

~67~ GADANIE O #BEZSENNOŚĆ

Hejka !

Nie wiem dlaczego, ale jakoś wakacje odebrały mi pomysły na wszystko i po prostu nie umiem sklecić porządnego posta.
Zawsze rozwiązaniem jest jednak- rozmowa.
A prowadzenie bloga to w pewnym sensie również konwersacja. Dlatego pojawiają się tak zwanie pogadanki.

Chciałabym dzisiaj opowiedzieć o jednym problemie i zjawisku, które jest strasznie męczące.
BEZSENNOŚĆ. Nie możesz zasnąć, kręcisz się po łóżku, masz sto tysięcy myśli, a potem już żadne, bo chcesz spać. Nic nie możesz zrobić, wszystko słyszysz, wszystko widzisz, wszystko Cię rozprasza. Przekładasz poduszkę, ruszasz kołdrę i NIC. Rano budzisz się zmęczonym i niewyspanym.
Jest naprawdę okropnie i niestety dręczą mnie takie wieczory i noce od dłuższego czasu. W takich sytuacjach najchętniej poszłabym na spacer. Jest ciepło i widać mnóstwo gwiazd- jednak mieszkając w pobliżu lasu, to nie jest dobre rozwiązanie.
Co wtedy robię ? Słucham muzyki do upadłego. To bardzo wycisza i daje pole wyobraźni, pozwala na odsłuchanie utworów bez szumu codzienności.


Przez to chcę nawiązać do mojego odkrycia z ostatnich dni.
Jest nim JAMES BAY. Wspaniały młody artysta, ze wspaniałym głosem. Przystojny, utalentowany i jego piosenki bardzo do mnie przemawiają.Zapraszam do posłuchania tego sympatycznego pana w kapeluszu :)


A jak u Was? Też może macie problemy z zasypianiem ? Co Wam pomaga? Kto jest w ostatnim czasie Waszym ulubionym wykonawcą ?

Pozdrawiam i dobranoc ;p
~Klara

7 komentarzy:

 1. Kiedyś miałam właśnie problem ze spaniem w nocy, nie wiedziałam co z tym zrobić. Wszyscy mówili mi, że to dlatego, że mało się ruszam i nie "pracuje" fizycznie, z początku nie bardzo chciało mi się w to wierzyć, ale kiedy zaczęłam chodzić pieszo i zażywać więcej ruchu, jakiś atrakcji nie mam żadnych problemów ze snem ;)
  http://przygody-mileny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Z taką bezsennością zmagałam się przez jakiś czas, na szczęście teraz minęła
  Pozdrawiam,Madda
  blog ->klik

  OdpowiedzUsuń
 3. Z jednej strony bezsenność też nie jest taka zła, jaką inni mówią. Ja w swoim przypadku za dużo nie śpię, ale po prostu nienawidzę snu. Moim zdaniem odbiera nam 1/3 życia. W nocy robię to, czego nie mogłam zrobić po południu np przez naukę:)
  ---------------------------------------------------------------------------
  http://zyciedlapasji.blogspot.com/2015/08/germany-dresslink-speciall-wishlist.html#comment-form Bardzo proszę o kliknięcia♥

  OdpowiedzUsuń
 4. ja też słucham muzyki i zazwyczaj wtedy zasypiam :) często nie potrafię zasnąć w obcym miejscu i wtedy na ratunek przychodzą mi moje słuchawki :)
  jak byłam młodsza bardzo często miałam bezsenne noce lub długo zasypiałam po prostu, teraz jakoś nie mam z tym problemu-chyba, że gdzieś na wakacjach czy coś :)
  pomożesz i poklikasz u mnie w linki? odwdzięczę się :)
  http://karik-karik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak gdy nie mogę zasnąć a chce się mocno spać nie wiem co robić. To uczucie jest bardzo męczące.
  yelloow-book.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak ja nie lubię bezsenności. Niestety, gdy jest pełnia to nigdy nie śpię. Jeśli jednak nie mogę spać to przeważnie czytam książkę lub sprawdzam internet.

  Nowy Post!- Klik!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie mam jakiś szczególnych problemów z zasypianiem jednak kiedy dochodzi pierwsza w nocy i nie zapowiada się abym chociaż na chwilę zmrużyła oczy to biorę książkę i czytam, najczęściej do rana.

  Mój kawałek internetu

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)
Jest to niesamowita motywacja:3
Chętnie zajrzę na Wasze blogi.